2020

  • Inga i Marcin Dąbscy zdobyli Nagrodę w I Rodzinnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Jemu wdzięcznie przygrywajmy” w Wolsztynie
  • Inga i Marcin Dąbscy zdobyli Nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie ” Rodzinne Kolędowanie ” Lubsko 2020
  • Jakub Przybylski z klasy gitary Pana Marcina Dąbskiego zdobył Wyróżnienie I stopnia w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym ” Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi Talenty Zima 2020
  • Michał Kochański z klasy fortepianu Pani Magdaleny Litwin zdobył III miejsce w kategorii Solo Instrumentalne Midi w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym „Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi -Talenty Zima 2020
  • Korneliusz Łakomy z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej i jego tata Pan Konrad Łakomy zostali Zwycięzcami Ogólnopolskiego Konkursu ” Rodzinne Śpiewanie Kolęd ” Kostrzyń 2020
  • Inga i Marcin Dąbscy zostali Zwycięzcami Ogólnopolskiego Konkursu „Rodzinne Śpiewanie Kolęd” Kostrzyń 2020
  • Aleksandra Kochańska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejce w kategorii Solo Wokalne Mini w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym „Kalejdoskop Talentów ” w Konkursie Internetowym Digi -Talenty Zima 2020
  • Maja Antczak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii Solo Wokalne Extra w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym ” Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi Talenty Zima 2020
  • Gabriel Czuchaj z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył Wyróżnienie I stopnia w kategorii Solo Wokalne Midi w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym „Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi – Talenty Zima 2020
  • Pola Zawadzka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie I stopnia w kategorii Solo Wokalne Debiut w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym „Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi Talenty Zima 2020
  • Joanna Zimna z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii Solo Wokalne Extra w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym „Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi Talenty Zima 2020
  • Kinga Chmielewska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii Solo Wokalno- Instrumentalne Maxi w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym „Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi Talenty Zima 2020
  • Marceli Warda z klasy gitary Pana Marcina Dąbskiego zdobył II miejsce w kategorii Solo Instrumentalne Mini w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym „Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi – Talenty Zima 2020
  • Julia Burak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii Solo Wokalne Midi w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym ” Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi- Talenty Zima 2020
  • Bianka Warda z klasy fortepianu Pani Magdaleny Litwin zdobyła III miejsce w kategorii Solo Instrumentalne Mini w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym „Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi Talenty Zima 2020
  • Franciszek Rocki z klasy fortepianu Pani Magdaleny Litwin zdobył II miejsce w kategorii Solo Instrumentalne Mini w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym w XV Konkursie Internetowym Digi -Talenty Zima 2020
  • Jakub Jusiak z klasy gitary Pana Marcina Dąbskiego zdobył III miejsce w kategorii Solo Instrumentalne Midi w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym „Kalejdoskop Talentów ” w XV Międzynarodowym Konkursie Digi Talenty Zima 2020
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie II stopnia w kategorii Wokal Estradowy Mini w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym ” Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi Talenty Zima 2020
  • Jędrzej Rozmus z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył II miejsce w kategorii Duet Wokalno- Instrumentalny Extra w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym „Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi – Talenty Zima 2020
  • Łukasz Krasiński z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył II miejsce w kategorii Solo Wokalne Extra w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym ” Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi Talenty Zima 2020
  • Miłosz Pietrak z klasy gitary Pana Marcina Dąbskiego zdobył II miejsce w kategorii Solo Instrumentalne Maxi w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym „Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi Talenty Zima 2020
  • Nikola Mazur z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii Solo Wokalne Maxi w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym ” Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi- Talenty Zima 2020
  • Nikola Lewandowska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym „Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi- Talenty Zima 2020
  • Dominika Dzwonkowska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii Wokal Estradowy Maxi w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym „Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi” Talenty Zima 2020
  • Julia Kostyła z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w kategorii Solo Wokalne Mini w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym ” Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi- Talenty Zima 2020
  • Aleksandra Maksim z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w kategorii Wokal Estradowy Midi w Międzynarodowym Projekcie Internetowym „Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi -Talenty Zima 2020
  • Maja Małocha z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej i z klasy fortepianu Pani Magdaleny Litwin zdobyła II miejsce w kategorii Wokal Estradowy Midi w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym „Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi -Talenty Zima 2020
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w kategorii Wokal Estradowy Midi w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym ” Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi- Talenty Zima 2020😊
  • Natalia Jusiak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii Soko Wokalne Mini w Międzynarodowym Projekcie Internetowym ” Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi- Talenty Zima 2020
  • Alicja Mańko zdobyła Wyróżnienie II stopnia w kategorii Solo Wokalne Debiut w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym „Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi Talenty Zima 2020
  • Magdalena Binięda z klasy śpiewu Pani Anny Karp zdobyła III miejsce w kategorii Solo Wokalne Maxi Plus w Miedzynarodowym Projekcie Festiwalowym ” Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi Talenty Zima 2020
  • Antonina Adach z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w kategorii Solo Wokalne Debiut w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym ” Kalejdoskop Talentów ” w XV Międzynarodowym Konkursie Digi Talenty ” Zima 2020
  • Maja Zaborska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w kategorii Solo Wokalne Debiut w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym ” Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi Talenty Zima 2020
  • Maksymilian Sajnaj z klasy gitary Pana Marcina Dąbskiego zdobył III miejsce w kategorii Solo Instrumentalne Mini w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym „Kalejdoskop Talentów ” w XV Międzynarodowym Konkursie Digi Talenty Zima 2020
  • Marika Florek z klasy śpiewu Pani Kingi Wąsik zdobyła III miejsce w kategorii Wokal Estradowy Midi w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym ” Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi- Talenty Zima 2020
  • Weronika Florek z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w kategorii Wokal Estradowy Midi w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym ” Kalejdoskop Talentów” w XV Konkursie Internetowym Digi- Talenty Zima 2020
  • Lena Gosik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii Solo Wokalne Mini w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym w XV Konkursie Internetowym Digi -Talenty Zimna 2020
  • Kornelia Tkaczyk z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w kategorii Solo Wokalne Debiut w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym w XV Konkursie Internetowym Digi- Talenty Zima 2020
  • Inga Dąbska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce, akompaniament na gitarze Pan Marcin Dąbski w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym w XV Konkursie Internetowym Digi – Talenty Zima 2020
  • Bartosz Chołota z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył II miejsce w kategorii Wokal Estradowy Debiut w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym w XV Konkursie Internetowym Digi – Talenty Zima 2020😊
  • Lena Gosik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii 9-13 lat w I Międzynarodowym Konkursie Kolędy i Piosenki Świątecznej w Warszawie
  • Tola Swaczyj z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii 9-13 lat w I Międzynarodowym Konkursie Kolędy i Piosenki Świątecznej w Warszawie
  • Korneliusz Łakomy z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył III miejsce w kategorii 9- 13 lat w I Międzynarodowym Konkursie Kolędy i Piosenki Świątecznej w Warszawie
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w kategorii 9- 13 lat w I Międzynarodowym Konkursie Kolędy i Piosenki Świątecznej w Warszawie
  • Alicja Mańko z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w kategorii 5- 8 lat w I Międzynarodowym Konkursie Kolędy i Piosenki Świątecznej w Warszawie
  • Pola Zawadzka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w kategorii 5- 8 lat w I Międzynarodowym Konkursie Kolędy i Piosenki Świątecznej w Warszawie
  • Maksymilian Belniak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył III miejsce w kategorii 11-14 lat w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym ” Piosenka świąteczna ” w Rzgowie
  • Bartosz Chołota z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył III miejsce w kategorii 6-10 lat w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym ” Piosenka świąteczna ” w Rzgowie
  • Agnieszka Jackowska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej , której akompaniował Norbert Jackowski zdobyła Wyróżnienie w Konkursie Wokalnym ” Piosenka świąteczna ” w Rzgowie
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii 10-14 lat w Ogólnopolskim Festiwalu „Zimowe Granie ” Gdynia 2020
  • Lena Gosik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii do 10 lat w Ogólnopolskim Festiwalu „Zimowe Granie ” Gdynia 2020
  • Bartosz Chołota z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Piosenek Świątecznych ” Kolęda jest dobra na wszystko ” w Wieliszewie
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Piosenek Świątecznych ” Kolęda jest dobra na wszystko ” w Wieliszewie
  • Pola Zawadzka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Piosenek Świątecznych ” Kolęda jest dobra na wszystko ” w Wieliszewie
  • Bartosz Chołota z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył II miejsce w Ogólnopolskim XXI Bolesławskim Konkursie Kolęd i Pastorałek
  • Maksymilian Belniak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył I miejsce w Ogólnopolskim XXI Bolesławskim Konkursie Kolęd i Pastorałek „
  • Gracjana Górka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej została Finalistką XX Festiwalu Kolęd i Pastorałek Jezierzyce 2021
  • Bartosz Chołota z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej został Finalistą IV Międzynarodowego Konkursu Wokalnego ” The Golden Voice” w Krakowie
  • Pola Zawadzka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w Konkursie Muzycznym ” Szczodraki 2020″
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Nagrodę Główną, kwalifikację do Festiwalu w Będzinie w Konkursie Muzycznym ” Szczodraki 2020″
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej została Finalistką IV Międzynarodowego Konkursu Wokalnego w Krakowie
  • Inga i Marcin Dąbscy zajęli III miejsce w kategorii rodzinnej w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym „Śpiewajcie i grajcie mu” Włocławek 2020
  • Alicja Mańko z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w kategorii solowej w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym ” Śpiewajcie i grajcie mu” Włocławek 2020
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii I – III w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Legnicy
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii klasy VII – VIII w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Legnicy
  • Lena Gosik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii I – III w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Legnicy
  • Inga i Marcin Dąbscy zdobyli III miejsce w kategorii Zespoły Rodzinne w Konkursie Kolęd i Pastorałek ” Grabowskie Kolędowanie 2020″
  • Agnieszka Jackowska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce wraz z akompaniującym na gitarze mężem Norbertem Jackowskim w kategorii Zespoły Rodzinne w Konkursie Kolęd i Pastorałek ” Grabowskie Kolędowanie 2020 „
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w kategorii I -III w Konkursie Kolęd i Pastorałek ” Grabowskie Kolędowanie 2020
  • Lena Gosik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w kategorii I -III w Konkursie Kolęd i Pastorałek ” Grabowskie Kolędowanie 2020 „
  • Maja Zaborska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w kategorii przedszkola w Konkursie Kolęd i Pastorałek „Grabowskie Kolędowanie 2020”
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w XXI Regionalnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy i Grajmy Mu ” w Pruszkowie
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii 10- 11 lat w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Skępem
  • Maja Mitrut z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii 10- 11 lat w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Skępem
  • Gabriela Stawecka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii 7-9 lat w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Skępem
  • Pola Zawadzka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii 7-9 lat w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Skępem
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii 7-9 lat w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Skępem
  • Lena Gosik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w kategorii 7-9 lat w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Skępem
  • Maja Zaborska z klasy śpiewu Pani Anety zdobyła Wyróżnienie w kategorii 5- 6 lat w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Skępem
  • Kornelia Tkaczyk z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii 5- 6 lat w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Skępem
  • Aleksandra Szczygielska z klasy śpiewu Pani Alicji Ruszczak zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim XIV Konkursie Kolęd i Pastorałek o ” Kryształowego Aniołka” w Kolnie
  • Lena Gosik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim XIV Konkursie Kolęd i Pastorałek o ” „Kryształowego Aniołka” w Kolnie
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim XIV Konkursie Kolęd i Pastorałek o ” Kryształowego Aniołka ” w Kolnie
  • Natalia Jusiak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Dziecięcym Konkursie Kolęd w Łucku (Ukraina)
  • Kinga Chmielewska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Dziecięcym Konkursie Kolęd w Łucku ( Ukraina)
  • Julia Burak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Dziecięcym Konkursie Kolęd w Łucku ( Ukraina)
  • Kornelka Tkaczyk z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w Dziecięcym Konkursie Kolęd w Łucku ( Ukraina)
  • Aleksandra Maksim z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w Dziecięcym Konkursie Kolęd w Łucku ( Ukraina)
  • Inga Dąbska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w Dziecięcym Konkursie Kolęd w Łucku ( Ukraina)
  • Maja Zaborska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w Dziecięcym Konkursie Kolęd w Łucku (Ukraina)
  • Maja Zaborska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w VIII Konkursie Piosenki dla Przedszkolaka ” Wesołe nutki z przedszkola ” w Sierpcu
  • Marcelina Dominik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w VIII Konkursie Piosenki dla Przedszkolaka ” Wesołe nutki z przedszkola ” w Sierpcu
  • Alicja Mańko z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w VIII Konkursie Piosenki dla Przedszkolaka ” Wesołe nutki z przedszkola” w Sierpcu
  • Dominika Majcher z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w kategorii szkoły średnie w Ogólnopolskim X Festiwalu Piosenki Europejskiej Wisła 2020
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w Finale XI Konkursu Wokalnych Talentów „Talentiada”
  • Inga i Marcin Dąbscy zdobyli I miejsce w kategorii rodzinnej w Konkursie „Pałacowe Kolędowanie ” Sanniki 2020
  • Alicja Mańko z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii przedszkola, klasy I- III w Konkursie „Pałacowe Kolędowanie ” Sanniki 2020
  • Lena Gosik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w kategorii przedszkola, klasy I- III w Konkursie ” Pałacowe Kolędowanie” Sanniki 2020
  • Alicja Mańko z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w kategorii przedszkola w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd ,Pastorałek i Piosenek o tematyce świątecznej ” Jaśniej 2020″ w Jabłonowie Pomorskim
  • Pola Zawadzka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w kategorii klasy I- III w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Świątecznej w Żywcu
  • Bartosz Chołota z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył II miejsce w kategorii klasy I- III w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Świątecznej w Żywcu
  • Alicja Mańko z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii przedszkola w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Świątecznej w Żywcu
  • Nikola Kosior z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie Dyrektora Artystycznego Festiwalu w I Polonijnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek Polskich Bierzwnik 2020
  • Gabriel Czuchaj z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył Wyróżnienie Dyrektora Artystycznego Festiwalu w I Polonijnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek Polskich Bierzwnik 2020
  • Kinga Chmielewska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w I Polonijnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek Polskich Bierzwnik 2020
  • Inga Dąbska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie Dyrektora Artystycznego Festiwalu w I Polonijnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek Polskich Bierzwnik 2020
  • Julka Burak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie Dyrektora Artystycznego Festiwalu w I Polonijnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek Polskich😊Bierzwnik 2020
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej została Finalistką w kategorii 12-14 lat Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Świątecznej i Zimowej Huhuha
  • Lena Gosik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej została Finalistką w kategorii 9-11 lat Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Świątecznej i Zimowej Huhuha
  • Julia Burak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii 11-13 lat w Ogólnopolskim Konkursie o Muzyczny Laur Białej Piskiej 2020
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w kategorii 11-13 lat w Ogólnopolskim Konkursie o Muzyczny Laur Białej Piskiej 2020
  • Lena Gosik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii 8-10 lat w Ogólnopolskim Konkursie o Muzyczny Laur Białej Piskiej 2020
  • Bartosz Chołota z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył III miejsce w kategorii 6-7 lat w Ogólnopolskim Konkursie o Muzyczny Laur Białej Piskiej 2020
  • Weronika Florek z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej ” Let' s sing in English w Gościeradowie
  • Inga Dąbska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii III w Ogólnopolskim Mikołajkowym Konkursie Piosenki w Chrzanowie
  • Pola Zawadzka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii II w Ogólnopolskim Mikołajkowym Konkursie Piosenki w Chrzanowie
  • Kornelia Tkaczyk z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w kategorii I w Ogólnopolskim Mikołajkowym Konkursie Piosenki w Chrzanowie
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zakwalifikowała się do II etapu XI Konkursu Wokalnego „Talentiada” 2020
  • Aleksandra Maksim z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Nagrodę Specjalną Portalu ” Dobra Szkoła Nowy York” DSNY FUNDATION w I Polonijnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Kolęda Polska chodzi po świecie”
  • Nikola Lewandowska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce tytuł Laureata w kategorii 16-18 lat w I Polonijnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek ” Kolęda Polska chodzi po świecie”.Nikola zdobyła również Nagrodę Specjalną Portalu ” Dobra Szkoła Nowy York” DSNY FUNDATION
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce została Laureatką w kategorii 12- 13 lat w I Polonijnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek ” Kolęda Polska chodzi po świecie „
  • Gabriela Stawecka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii 5-9 lat w I Polonijnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek „
  • Pola Zawadzka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w I Polinjinym Festiwalu Kolęd i Pastorałek.Pola zdobyła również Nagrodę Specjalną Portalu „Dobra Szkoła Nowy York”
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w kategorii 5- 9 lat w I Polonijnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek ” Kolęda chodzi po świecie „
  • Lena Gosik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce tytył Laureata w kategorii 5- 9 lat w I Polonijnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek” Kolęda Polska chodzi po świecie”