2021

  • Maja Zaborska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w kategorii 6- 12 lat w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym „Świat Piosenki ” w Lubinie
  • Dominika Majcher z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym ” Polskiej Piosenki Wojskowej i Patriotycznej ” w Koczale
  • Bartosz Chołota z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym ” Polska w Piosence ” w Bliżynie
  • Bartosz Chołota z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył II miejsce w kategorii klasy I- III w VI Konkursie Wokalnym „Śpiewanka on- line” w Andrychowie
  • Tola Swaczyj z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii klasy IV – VI w VI Konkursie Wokalnym ” Śpiewanka on- line” w Andrychowie
  • Maja Mitrut z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w kategorii klasy IV- VI w VI Konkursie Wokalnym „Śpiewanka on- line” w Andrychowie
  • Julia Bieniek z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w kategorii klasy IV- VI w VI Konkursie Wokalnym „Śpiewanka on- line” w Andrychowie
  • Aleksandra Maksim z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii klasy VII – VIII w VI Konkursie Wokalnym ” Śpiewanka on- line” w Andrychowie
  • Michalina Skrętkowska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Wiosna 2021
  • Tola Swaczyj z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie ” Wiosenna Piosenka” w Rzgowie
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie ” Wiosenna Piosenka” w Rzgowie
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w Międzynarodowym Konkursie we Włoszech
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w I Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Przyrodniczej Mirosławiec 2021
  • Julia Bieniek z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w I Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Przyrodniczej Mirosławiec 2021
  • Inga Dąbska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w I Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Przyrodniczej Mirosławiec 2021
  • Gabriela Stawecka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Wiosna 2021
  • Kornelia Tkaczyk z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w I Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Przyrodniczej Mirosławiec 2021
  • Tola Swaczyj z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w I Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Przyrodniczej Mirosławiec 2021
  • Alicja Mańko z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii 0-10 lat w I Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym ” Cinema Vocale” w Stargardzie Szczecińskim
  • Agnieszka Jackowska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej oraz Norbert Jackowski, który akompaniował na gitarze Agnieszce zdobyli II miejsce w Międzynarodowym Konkursie w Jerozolimie
  • Julia Rocka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Wiosna 2021
  • Joanna Zimna z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Wiosna 2021
  • Pola Zawadzka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Wiosna 2021
  • Agnieszka Jackowska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej oraz akompaniujący jej na gitarze mąż Norbert Jackowski zdobyli I miejsce na Festiwalu Międzynarodowym
  • Natalia Jusiak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Wiosna 2021
  • Julia Bieniek z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Wiosna 2021
  • Gabriel Czuchaj z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył Wyróżnienie III stopnia w Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi- Talenty Wiosna 2021
  • Tola Swaczyj z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Wiosna 2021
  • Julia Burak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Wiosna 2021
  • Nikola Lewandowska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Wiosna 2021
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi- Talenty Wiosna 2021
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Wiosna 2021
  • Maja Antczak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie III stopnia w Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi – Talenty Wiosna 2021
  • Natalia Maksim z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Wiosna 2021
  • Aleksandra Maksim z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi- Talenty Wiosna 2021
  • Kornelka Tkaczyk z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi- Talenty Wiosna 2021
  • Maria Wałachowska zdobyła Wyróżnienie I stopnia w XVII Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Wiosna 2021
  • Maja Zaborska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w XVII Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi- Talenty Wiosna 2021
  • Julia Bieniek z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Złoty Klucz do Sukcesu w III Ogólnopolskim Spotkaniu Laureatów Festiwali Piosenki
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Srebrny Klucz do Sukcesu w III Ogólnopolskim Spotkaniu Laureatów Festiwali Piosenki
  • Aleksandra Maksim z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Srebrny Klucz do Sukcesu w III Ogólnopolskim Spotkaniu Laureatów Festiwali Piosenki
  • Dominika Majcher z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Brązowy Klucz do Sukcesu w III Ogólnopolskim Spotkaniu Laureatów Festiwali Piosenki
  • Julia Burak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Srebrny Klucz do Sukcesu w III Ogólnopolskim Spotkaniu Laureatów Festiwali Piosenki
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Brązowy Klucz do Sukcesu w III Ogólnopolskim Spotkaniu Laureatów Festiwali Piosenki
  • Dominika Majcher z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce na Międzynarodowym Festiwalu we Włoszech
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w kategorii 10- 13 lat na Międzynarodowym Konkursie w Tokyo
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii II w I Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Rozrywkowej ” Your Song”
  • Aleksandra Szczygielska zdobyła Wyróżnienie w kategorii I w I Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Rozrywkowej „Your Song”
  • Lena Gosik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym dla Dzieci i Młodzieży ” Muzyczne Potyczki” w Ozorkowie
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej Barlinek 2021
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii 10-13 lat na VII Tłuchowskim Festiwalu Piosenki Zimowej
  • Aleksandra Brelik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii 10-13 lat na VII Tłuchowskim Festiwalu Piosenki Zimowej
  • Natalia Jusiak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w kategorii 7- 9 lat w VII Tłuchowskim Festiwalu Piosenki Zimowej
  • Agnieszka Jackowska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii dorośli na VII Tłuchowskim Festiwalu Piosenki Zimowej
  • Kornelia Tkaczyk z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w kategorii do 6 lat na VII Tłuchowskim Festiwalu Piosenki Zimowej
  • Julia Bieniek z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Grand Prix VII Tłuchowskiego Festiwalu Piosenki Zimowej
  • Natalia Jusiak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w swojej kategorii wiekowej w IV Międzynarodowym Festiwalu ” Music Sounds” w Pradze
  • Joanna Zimna z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zakwalifikowała się do II etapu X Piotrkowskiego Festiwalu Wokalnego „Najpiękniejsze są polskie piosenki” w Piotrkowie Trybunalskim
  • Maja Antczak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi- Talenty Zima 2021🎤
  • Tola Swaczyj z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie I stopnia w XVI Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Zima 2021
  • Agnieszka i Norbert Jackowscy pracujący pod kierunkiem Pani Anety Dąbskiej w Finale Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Rozrywkowej ” Your Song”
  • Dominika Majcher z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej została Finalistką Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Rozrywkowej ” Your song” w kategorii 17- 19 lat
  • Aleksandra Maksim z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej została Finalistką Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Rozrywkowej ” Your Song” w kategorii 11- 13 lat
  • Tola Swaczyj z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej została Finalistką Międzynarodowego Festiwalu Piosenki ” Your Song” w kategorii 8- 10 lat
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej została Finalistką Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Rozrywkowej ” Your Song” w kategorii 8-10 lat 🎶
  • Maja Mitrut z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej została Finalistką Międzynarodowego Festiwalu Piosenki ” Your Song” w kategorii 8- 10 lat🎤
  • Gracjana Górka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej została Finalistką Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Rozrywkowej ” Your Song” W kategorii 8-10 lat😊
  • Aleksandra Szczygielska została Finalistką Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Rozrywkowej ” Your Song” w kategorii 5- 7 lat🎵
  • Kornelia Tkaczyk z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej została Finalistką Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Rozrywkowej ” Your Song ” w kategorii 5- 7 lat
  • Marceli Warda z klasy gitary Pana Marcina Dąbskiego zdobył III miejsce w XVI Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Zima 2021
  • Jakub Jusiak z klasy gitary Pana Marcina Dąbskiego zdobył III miejsce w XVI Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Zima 2021
  • Natalia Jusiak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w XVI Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi – Talenty Zima 2021
  • Łukasz Krasiński z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Zima 2021
  • Marcelina Dominik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w XVI Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Zima 2021
  • Weronika Florek z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi- Talenty Zima 2021
  • Gracjana Górka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w XVI Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Zima 2021
  • Maja Mitrut z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi- Talenty Zima 2021
  • Aleksandra Maksim z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi- Talenty Zima 2021
  • Dominika Majcher z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w XVI Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi- Talenty Zima 2021
  • Julia Burak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Zima 2021
  • Aleksandra Szczygielska zdobyła I miejsce w XVI Międzynarodowym Konkursie Digi- Talenty Zima 2021
  • Marta Podsiadła zdobyła III miejsce w XVI Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Zima 2021
  • Maria Wałachowska zdobyła I Wyróżnienie w XVI Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi- Talenty Zima 2021
  • Alicja Mańko z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobya I miejsce na Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi- Talenty Zima 2021
  • Lena Gosik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w XVI Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Zima 2021
  • Antonina Adach z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w XVI Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi-Talenty Zima 2021
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w XVI Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Zima 2021
  • Bianka Warda z klasy fortepianu Pani Magdaleny Litwin zdobyła III miejsce w XVI Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi- Talenty Zima 2021
  • Aleksandra Brelik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejce w XVI Międzynarodowym Konkursie Digi -Talenty Zima 2021
  • Joanna Zimna z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w XVI Międzynarodowym Konkursie Digi -Talenty Zima 2021
  • Kornelia Tkaczyk z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w XVI Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Zima 2021
  • Agnieszka i Norbert Jackowscy zdobyli III miejsce w XVI Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Zima 2021
  • Nikola Kosior z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce na XVI Międzynarodowym Konkursie Digi -Talenty Zima 2021
  • Inga Dąbska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce na XVI Międzynarodowym Konkursie Digi- Talenty Zima 2021
  • Aleksandra Szczygielska zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie ” Bridge Star”
  • Jakub Jusiak z klasy gitary Pana Marcina Dąbskiego zdobył II miejsce na Międzynarodowym Konkursie ” Star Bridge”
  • Maja Antczak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie” Karawana Kultury „
  • Maja Antczak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie ” Star Bridge”
  • Bianka Warda z klasy fortepianu Pani Magdaleny Litwin zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Karawana Kultury”
  • Maja Mitrut z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie ” Star Bridge”
  • Dominika Majcher z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w Międzynarodowym Konkursie ” Star Bridge „
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce na Międzynarodowym Konkursie ” Star Bridge”
  • Joanna Zimna z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie ” Star Bridge „
  • Aleksandra Maksim z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce na Międzynarodowym Konkursie ” Star Bridge”
  • Natalia Jusiak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce na Międzynarodowym Konkursie ” Star Bridge”
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie ” Star Brige”
  • Gabriel Czuchaj z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Karawana Kultury „
  • Lena Gosik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce na Międzynarodowym Konkursie ” Star Bridge”
  • Maja Zaborska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce na Międzynarodowym Konkursie ” Bridge Star „
  • Kornelia Tkaczyk z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ” Star Bridge”
  • Agnieszka i Norbert Jackowscy zdobyli II miejsce w Międzynarodowym Konkursie ” Star Bridge”
  • Gabriel Czuchaj z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył III miejsce w Międzynarodowym Konkursie ” Star Bridge”
  • Alicja Mańko z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce na Międzynarodowym Konkursie ” Star Bridge”
  • Nikola Kosior z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce na Międzynarodowym Konkursie ” Star Bridge”
  • Gracjana Górka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce na Międzynarodowym Konkursie ” Star Bridge”
  • Inga Dąbska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce na Międzynarodowym Konkursie ” Star Bridge”
  • Franciszek Rocki z klasy fortepianu Pani Magdaleny Litwin zdobył III miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Karawana Kultury „
  • Joanna Zimna z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie” Karawana Kultury „
  • Marceli Warda z klasy gitary Pana Marcina Dąbskiego zdobył II miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Karawana Kultury „
  • Jakub Jusiak z klasy gitary Pana Marcina Dąbskiego zdobył II miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Karawana Kultury”
  • Julia Burak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Karawana Kultury”
  • Gabriela Stawecka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Karawana Kultury
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie” Karawana Kultury „
  • Lena Gosik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Karawana Kultury „
  • Aleksandra Maksim z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie” Karawana Kultury „
  • Marcelina Dominik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Karawana Kultury „
  • Natalia Struska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Karawana Kultury”
  • Maja Zaborska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Karawana Kultury „
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Karawana Kultury „
  • Gracjana Górka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Karawana Kultury”
  • Nikola Kosior z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Karawana Kultury „
  • Agnieszka i Norbert Jackowscy zdobyli III miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Karawana Kultury „
  • Dominika Majcher z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie” Karawana Kultury „
  • Natalia Jusiak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Karawana Kultury „
  • Kornelia Tkaczyk z klasy śpiewu Pani Anety zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Karawana Kultury”
  • Alicja Mańko z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Karawana Kultury „
  • Maja Mitrut z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie” Karawana Kultury „
  • Kinga Chmielewska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Karawana Kultury „
  • Inga Dąbska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie ” Karawana Kultury”
  • Marcelina Dominik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce na Międzynarodowym Konkursie we Włoszech
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wokalnym Kolęd i Pastorałek ” Nad Światem Cicha Noc” w Poniatowej
  • Kornelia Tkaczyk z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii I w Walentynkowym Konkursie Wokalnym ” Co nam w sercu gra” w Leśnicy
  • Julia Burak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w kategorii IV w Konkursie Piosenki Walentynkowej ” Miłość niejedno ma imię ” w Raniżowie
  • Alicja Mańko z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii I w Konkursie Piosenki Walentynkowej ” Miłość niejedno ma imię” w Raniżowie
  • Agnieszka Jackowska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w kategorii dorośli w Walentynkowym Konkursie Wokalnym w Chełmie
  • Maja Zaborska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Nagrodę Dyrektora BDK w XXI Ogólnopolskim Festiwalu Kolędy i Pastorałki Współczesnej w Bielsku Podlaskim
  • Joanna Zimna z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w XIX Festiwalu Kolęd i Pastorałek ” Bieszczadzkie Kolędowanie” Wołkowyja 2021
  • Aleksandra Szczygielska zdobyła Wyróżnienie w 20- tym Jubileuszowym Dziecięcym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Legnicy
  • Lena Gosik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii soliści wokaliści klasy I- III w XXVI Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd Puławy 2021
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii soliści wokaliści klasy I- III w XXVI Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd Puławy 2021
  • Maja Zaborska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w II Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Bielsku Podlaskim
  • Marcelina Dominik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii I w Konkursie Kolęd i Pastorałek Zarzecze 2021
  • Alicja Mańko z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii I w Konkursie Kolęd i Pastorałek Zarzecze 2021
  • Maja Zaborska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w kategorii I w Konkursie Kolęd i Pastorałek Zarzecze 2021
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w kategorii II w Konkursie Kolęd i Pastorałek Zarzecze 2021
  • Bartosz Chołota z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył III miejsce w kategorii 6- 9 lat w Ogólnopolskim XIII Festiwalu Kolęd i Pastorałek Miłkowice 2021
  • Gracjana Górka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu ” Kolęda hej” 2021 w Szczucinie
  • Joanna Zimna z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w XXI Przeglądzie Kolęd i Pastorałek ” Od nieba do nieba” w Hałcnowie
  • Agnieszka i Norbert Jackowscy z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyli I miejsce w XXI Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Od nieba do nieba ” w Hałcnowie
  • Bartosz Chołota z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zajął III miejsce w VI Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w kategorii soliści 6- 9 lat w Kalwarii Pacławskiej
  • Lena Gosik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w VI Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w kategorii soliści 10-14 lat w Kalwarii Pacławskiej
  • Aleksandra Brelik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w kategorii II w Ogólnopolskim Konkursie ” Moja Kolęda ” w Kłobucku
  • Pola Zawadzka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii II w Ogólnopolskim Konkursie ” Moja Kolęda ” w Kłobucku
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w II kategorii wiekowej w Ogólnopolskim Konkursie ” Moja Kolęda ” w Kłobucku
  • Alicja Mańko z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii I w Ogólnopolskim Konkursie ” Moja Kolęda ” w Kłobucku
  • Kornelia Tkaczyk z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w I kategorii wiekowej w Ogólnopolskim Konkursie ” Moja Kolęda ” w Kłobucku
  • Natalia Jusiak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w kategorii 7- 9 lat w Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Nałęczowie
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii klasy VII- VIII w Ogólnopolskim Przeglądzie ” Pastorałka Żywiecka” w Żywcu
  • Bartosz Chołota z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył I miejsce w kategorii klasy I- III w Ogólnopolskim Przeglądzie „Pastorałka Żywiecka” w Żywcu
  • Alicja Mańko z klasy Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii przedszkola w Ogólnopolskim Przeglądzie „Pastorałka Żywiecka” w Żywcu
  • Antonina Adach z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Nowym Mieście Lubawskim
  • Maja Zaborska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Nowym Mieście Lubawskim
  • Marcelina Dominik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej została Wyróżniona w Konkursie ” Pomysłowa Piosenka Zimowa” w Jaśle
  • Pola Zawadzka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w kategorii 7- 9 lat w VIII Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek ” Gloria ” 2021 w Kielcach
  • Aleksandra Szczygielska zajęła III miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek ” Gloria” w Kielcach
  • Joanna Zimna z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej została Laureatką w kategorii soliści 18+ w XXI Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Lwówku
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii klasy I- III w VIII Noworocznym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Kobylany 2021
  • Lena Gosik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w kategorii klasy I- III w VIII Noworocznym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Kobylany 2021
  • Pola Zawadzka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w kategorii klasy I- III w VIII Noworocznym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Kobylany 2021
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii 7-9 lat w VIII Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek ” Gloria” w Kielcach
  • Kornelia Tkaczyk z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii do 6 lat w VIII Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek” Gloria” w Kielcach
  • Marcelina Dominik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie Specjalne w VIII Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek „Gloria” w Kielcach
  • Gracjana Górka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w XX Festiwalu Kolęd i Pastorałek ” Hej Kolęda, Kolęda” Jerzyce 2021
  • Antonina Adach z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii I w XXI Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek ” Hej Kolęda, Kolęda ” – online w Szczebrzeszynie
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejce w II kategorii wiekowej w XXI Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek ” Hej Kolęda, Kolęda” – online w Szczebrzeszynie
  • Bartosz Chołota z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył I miejsce w kategorii II w XXXII Regionalnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Staszowie
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii klasy VII- VIII w XIX Regionalnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Budrach
  • Maja Zaborska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii przedszkola w XIX Regionalnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Budrach
  • Inga i Marcin Dąbscy zdobyli Wyróżnienie w kategorii Zespoły w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Helu
  • Aleksandra Brelik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii soliści 10-14 lat w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Helu
  • Gabriela Stawecka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii soliści 7-9 lat w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Helu
  • Pola Zawadzka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii soliści 7-9 lat w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Helu
  • Bartosz Chołota z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył II miejsce w kategorii soliści 7-9 lat w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Helu
  • Marcelina Dominik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii do 6 lat w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Helu
  • Alicja Mańko z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii do 6 lat w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Helu
  • Maja Zaborska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii do 6 lat w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Helu
  • Kornelia Tkaczyk z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w kategorii do 6 lat w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Helu
  • Bartosz Chołota z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył II miejsce w Konkursie Wokalnym ” Piosenki dla Babci i Dziadka ” w Wolsztynie
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej została Laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Bosko Kolędować dla Jezusa” w Skawie
  • Bartosz Chołota z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył Wyróżnienie w kategorii II w XIV Komorowickim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek ” Kolęda 2021″
  • Lena Gosik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w kategorii II w XIV Komorowickim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Kolęda 2021”
  • Kornelia Tkaczyk z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii I w XIV Komorowickim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Kolęda 2021”
  • Alicja Mańko z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii I w XIV Komorowickim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek
  • Nikola Lewandowska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w Konkursie Wokalnym ” Wyśpiewaj Zimę” w Ciechanowie
  • Agnieszka Jackowska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła wraz z mężem Norbertem Jackowskim, który akompaniował jej na gitarze III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd I Pastorałek ” Dzisiaj w Betlejem” Szczecin 2020
  • Pola Zawadzka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Dzisiaj w Betlejem” Szczecin 2020
  • Inga i Marcin Dąbscy zdobyli II miejsce w VI Stąporkowskim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Śpiewajcie Dziecinnie ” w kategorii duety i zespoły
  • Pola Zawadzka z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w Konkursie Wokalnym ” Wyśpiewaj Zimę” w Ciechanowie
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zajęła I miejsce w Konkursie Wokalnym „Wyśpiewaj Zimę ” w Ciechanowie
  • Nikola Kosior z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w Konkursie Wokalnym ” Wyśpiewaj Zimę ” w Ciechanowie
  • Alicja Mańko z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce W Konkursie Wokalnym ” Wyśpiewaj Zimę ” w Ciechanowie
  • Maja Zaborska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w Konkursie Wokalnym ” Wyśpiewaj Zimę ” w Ciechanowie
  • Julia Burak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w Konkursie Wokalnym ” Wyśpiewaj Zimę ” w Ciechanowie
  • Maja Mitrut z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w Konkursie Wokalnym ” Wyśpiewaj Zimę” w Ciechanowie
  • Inga Dąbska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w Konkursie Wokalnym „Wyśpiewaj Zimę” w Ciechanowie
  • Eryk Gontarz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył III miejsce w kategorii Solo Wokalne Mix w XV Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi -Talenty Zimna 2020
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w Międzynarodowym Konkursie ” Christmas Talent League” w Wilnie
  • Julia Burak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii śpiew w Ogólnopolskim Konkursie „Domowe Kolędowanie ” w Zwoleniu
  • Alicja Mańko z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii śpiew w Ogólnopolskim Konkursie „Domowe Kolędowanie ” w Zwoleniu
  • Maja Mitrut z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła Wyróżnienie w kategorii śpiew w Ogólnopolskim Konkursie „Domowe Kolędowanie ” w Zwoleniu
  • Maja Zaborska z klasy śpiewu Pani Anety zdobyła III miejsce w kategorii śpiew w Ogólnopolskim Konkursie ” Domowe Kolędowanie ” w Zwoleniu
  • Kornelia Tkaczyk z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii śpiew w Ogólnopolskim Konkursie ” Domowe Kolędowanie ” w Zwoleniu
  • Tola Swaczyj z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii śpiew w Ogólnopolskim Konkursie ” Domowe Kolędowanie ” w Zwoleniu
  • Marcelina Dominik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii śpiew Ogólnopolskim Konkursie „Domowe Kolędowanie ” w Zwoleniu
  • Inga Dąbska z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła III miejsce w kategorii śpiew w Ogólnopolskim Konkursie ” Domowe Kolędowanie ” w Zwoleniu
  • Zuzanna Gajor z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w kategorii śpiew w Ogólnopolskim Konkursie ” Domowe Kolędowanie ” w Zwoleniu
  • Lena Gosik z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła II miejsce w kategorii śpiew w Ogólnopolskim Konkursie ” Domowe Kolędowanie ” w Zwoleniu
  • Maja Walkiewicz z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobyła I miejsce w kategorii śpiew w Ogólnopolskim Konkursie ” Domowe Kolędowanie” w Zwoleniu
  • Bartosz Chołota z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył I miejsce w kategorii śpiew w Ogólnopolskim Konkursie ” Domowe Kolędowanie” w Zwoleniu
  • Maksymilian Belniak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył I miejsce w kategorii Solo Wokalne Midi w XV Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi- Talenty Zima 2020
  • Maksymilian Belniak z klasy śpiewu Pani Anety Dąbskiej zdobył III miejsce w Konkursie Wokalnym ” Piosenka Świąteczna ” w Rzgowie
  • Aleksandra Kostyła z klasy fortepianu Pani Magdaleny Litwin zdobyła Wyróżnienie I stopnia w XV Międzynarodowym Konkursie Internetowym Digi- Talenty Zima 2020
  • Mikołaj Wójcicki z klasy gitary Pana Marcina Dąbskiego zdobył I miejsce w kategorii Solo Instrumentalne- Gitara Elektryczna Mini w Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym ” Kalejdoskop Talentów ” w XV Konkursie Internetowym Digi- Talenty Zima 2020